NOC BIBLIOTEK 2022 – RELACJA

Ciemno wszędzie, głucho wszędzie…co to będzie?
A raczej co było! 😉
NOC BIBLIOTEK 2022 🌙🌟 w Gminnej Bibliotece Publicznej w Kątach Wrocławskich za nami!

Działo się wiele: zaczęliśmy od rozdania przypinek ustalenia zasad, które obowiązywały przez całą „noc”. Dzieciaki 🖊 podpisały się pod nimi, a potem przeszliśmy do kolejnego punktu wydarzenia. Były to zagadki biblioteczne, które trzeba było odszukać w 📚 książkach, a także wspólne głośne czytanie. W tym samym czasie druga grupa sprawdzała swoją 🔍 spostrzegawczość podczas gry terenowej nieopodal biblioteki. Po takich intensywnych zabawach wszyscy byli bardzo głodni i z zapałem zabrali się do robienia 🍕 pizzy, która potem znikała z talerzy w zawrotnym tempie.
Kolejną atrakcją była projekcja filmu Lasse i Maja: Pierwsza Tajemnica (na podstawie popularnych opowiadań Martina Widmarka). Dzieciaki, zajadając się 🍿 popcornem – jak to w kinie, obejrzały film z wielkim zaciekawieniem. I tak zakończyła się nasza noc bibliotek.
To musiało się powieść! 😃😉